Hizmetlerimiz;

Gizli Müşteri Araştırması

Mağaza (Spot) Denetim Farklı bir gözle ve en önemlisi sizden olmayan objektif bir gözle; anlamak ve görmek istediğiniz tüm kriterleri  konusunda uzman bir kadro ile denetliyoruz.

Rakip Analizi;  Sizin kalite ve hizmet standartlarınız ile rakiplerinizin verdiği kalite ve hizmet standardı ne durumda ? Size özel kurgulanmış modellemeler ile sonuçları sürekli izlemenizi sağlayabiliriz.

Müşteri  Memnuniyet ve Algı Araştırması;  Müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin Marka, Konsept, Ürün gibi ana başlıklarda Algı, Beklenti ve Memnuniyetlerini ölçerek müşteri sadakatini artırabilecek bir yol haritası çıkartabiliriz. Aynı zamanda ideal bir durumu ortaya koyarak kendi müşterilerinizin algısını da anlayabilirsiniz.

Çalışan Memnuniyet Araştırması;  Mutlu çalışanlar, Mutlu müşteriler yaratır bakış açısından yola çıkarak;  Çalışanlarınızın mevcut durum karşısındaki tutumları, inavasyon sonrası tutum ve algıları, şirkete olan bağlılıkları ve size özel daha bir çok soruya cevap verebiliriz.

Bayi ve Kanal Memnuniyet Araştırması Bayilerinizin sizden genel memnuniyetini  ölçümlerken aynı zamanda bayilerinizin hizmet verdiği kanallara da giderek bayi genel  hizmet memnuniyeti ölçümlenir. Bu sayede iki yönlü bir memnuniyet sonucuna ulaşabilirsiniz.

Hizmet Sektörlerimiz

Bankalar
Oteller
Akaryakıt İstasyonları
Süpermarketler
AVM ler
Giyim
Kozmetik
Otomotiv
Restoranlar
Kargo Şirketleri
Çağrı Merkezleri
Hastaneler
Sigorta Şirketleri
Teknik Servisler
Franchise Zincirler
Perakende Zincirler
E-Ticaret

Copyright © 2011 MSM | All Rights Reserved